Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Goszczowice - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

782 152 zł94,76 m² 8 254,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa inwestycja w Opolu - Barona Residence Na sprzedaż oferujemy nowo wybudowany dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Szczepanowice. Znajduje się on na działce o powierzchni 150 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Niwnica

Niwnica(Goszczowice + 21 km)

569 000 zł119,68 m² 4 754,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowoczesne Osiedle w Niwnicy - Idealne Miejsce na Twój Nowy Dom Kupujesz: bez 2% pcc i bez prowizji biura (0%)! Z przyjemnością prezentuję ten ciekawy projekt - kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kościuszki

Lewin Brzeski(Goszczowice + 20 km)

1 399 000 zł320 m² 4 371,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 325 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego kompleksu nieruchomości położonej w Lewinie Brzeskim , 25 km od Opola , 15 km od Brzegu , przy zjeździe z drogi krajowej Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Opole

Półwieś,Opole(Goszczowice + 25 km)

899 000 zł93,50 m² 9 614,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, z poddaszem użytkowym, o powierzchni 93,5 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Opolska

Pisarzowice(Goszczowice + 25 km)

299 000 zł180 m² 1 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży, dom położony na dużej działce we wsi Pisarzowice, gmina Strzeleczki. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, w stanie do remontu. Media w budynku woda.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Na sprzedaż dom do remontu o powierzchni około 180m , położony na dużej działce o powierzchni 1260m , idealnej pod budowę deweloperską. Nieruchomość znajduje się w Opolu przy ul. W.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 152 zł94,76 m² 8 254,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy Państwu nową realizacje deweloperską Barona Residence. Inwestycja zlokalizowana jest w cichym i spokojnym miejscu w dzielnicy Opola - Wójtowa Wieś. Charakterystyka budowy to.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł314,20 m² 15 881,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 990 m²

Opiekun oferty:Tel.:   Sebastian Matczak Numer Licencji PFRN: 31726 Dom wolnostojący 314,2 m2, mieszkanie 98 m2 oraz działki budowlane o pow. około 1,1ha! Na terenie możliwość prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Cybisa

Grudzice,Opole(Goszczowice + 25 km)

1 650 000 zł350 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny dom wolnostojący specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: dom o powierzchni około 350 m2 znajduje się w dzielnicy Grudzice w Opolu, która łączy ze sobą spokojną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Opolska

Centrum,Korfantów(Goszczowice + 10 km)

300 000 zł210 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 956 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość z ogromnym potencjałem - dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, stodołą oraz garażem, posadowiony na działce o powierzchni niemal 70 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Goszczowice

Goszczowice,opolskie

160 000 zł80 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Posiadamy w ofercie dom o pow. 80m2 do sprzedania w Tułowicach k/opola Dom wraz z budynkami przydomowymi (stodoła + komórka gosp.) jest posadowiony na działce liczącej 12 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Goszczowice

Goszczowice,opolskie

130 000 zł138 m² 942,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom o pow. użytkowej 79 m², posadowiony na działce 19 ara. Dom został wybudowany ok 1938 r, szczytem do drogi. Na parterze znajduje się przedpokój , 2 pokoje,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij